אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב חברה תוך כדי העבודה במשרד

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
24/1
2017
ערב חברה תוך כדי העבודה במשרד
חיפוש לפי קטגוריות:
ערב צוות
מורליניג כריס החליט לעביר את משרד החברה לטירה בסגנון ויקטוריאני מחוץ לעיר. כדי לשכנע את העובדים/ות להישאר הוא בנה מערה מקרח, אולם קולנוע, חדר משחקים, בירה בחינם. ערב חברה יכול להיות הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לעובדים/ות גם אם הפעילות נערכת במשרד.
 
כאשר חושבים על הפקת ערב חברה הדבר הראשון שחושבים הוא שחייבים לצאת מתחום משרדי החברה ולעשות את אירוע לעובדים בחוץ. מצד שני יש לו מעט חברות וארגונים שבוחרים לעשות ערבי חברה דווקא בתוך משרדי החברה. חלל כניסה למשרד משול לסלון בבית.
 
אז אם הרבה מהאירועים המשפחתיים החל מיום הולדת, מסיבת רווקות, חוג בית, חג פסח, חג ראש השנה נערכים בסלון אז למה לא לערוך מסיבה לצוות גם "בסלון" של משרדי החברה?
 
נכון לא כל חברה יכולה לשפץ טירה בסגנון ויקטוריאני ולתת בירה בחינם , להיכנס לאולם קולנוע ולראות סרט אבל מצד שני באירוע כמו מסיבת פורים או ערב גיבוש אפשר לתת בירה חופשית לעובדים, להקרין סרט , להזמין מפעיל לאירוע או אומן סטנד אפ ולהפוך ליום אחד את המשרד גם לטירה ויקטוריאנית או לפחות לקשט אותה.
 
ישנם מספר יתרונות שערב חברה יהיה בין כותלי המשרד:
 
1.אין צורך לבזבז דלק בפקקים בנסיעה למקום מהמשרד.
 
 
2.כולם יודעים/ות איפה המקום נמצא
 
3.מפחיתים את כמות נפח הגלישה בזמן ששמים וויז.
 
4.יוצרים אווירה משפחתית בתוך משרדי החברה.
 
5.אולם ישיבות יכול להפוך בקלות לאולם שמחות.
 
שלוש סדנאות שיכולת להתאים לערב חברה במשרד
 
סדנת אימפרוביזציה לצוותים בעבודה תהפוך את האווירה בערב חברה למהנה, דינמית, יצירתית ורווית הומור. משחקי אלתור מעולם התיאטרון מפתיעים ונעשים מתוך התרבות הארגונית והעסקית של הארגון. הדבר הייחודי שאם האירוע נעשה במשרד אפשר לשחק במקום שבו הכל מתחיל בבוקר יום העבודה ועד לסיומו "באון ליין" ובכך לשפר את הסיכוי לחוויה הרבה יותר מוחשית ועוצמתית.
 
סדנת אלכוהול יכולה להתאים מאוד למסיבה במשרד קודם כל כי אפשר להירדם בלילה במשרד ולא צריך לקום לעבודה. תחשבו על זה שאפשר למחרת לעבוד חצי יום. אומרים כי "נכנס יין יצא סוד" דמיינו שבאירוע בין משחקי חברה משעשעים והומוריסטים, שותים מה שמכניס אווירה הרבה יותר פתוחה ומשוחררת ובכך מביאה לשחרור מחסמים בין אישים וממתחים. סדנאות יין, בירה, קוקטילים, וויסקי, יכולת לתת טיפים לעובדים/ות שנוסעים הרבה לחו":ל כי גם לשתות צריך לדעת איך ומה הסיכון בו וגם מה אומר החוק. לדוגמא עישון ושתיית אלכוהול מגביר את הסיכוי לחלות בסרטן.
 
 
סדנת שפת גוף לעובדים/ות יכולה להיות דבר עוצמתי ומיוחד במשרד. בגלל ששם מגיעים הלקוחות והסימולציות יכולות להיות הרבה הרבה יותר משעשעות כאשר ניתן להיעזר במקום הספציפי שזה קורה. למשל בכניסה למשרד כשנכנס לקוח ונוגע בחגורתו לפני שהוא מתחיל לדבר איתך, או היכן שראש הצוות מדבר אל העובדים/ות באולם ישיבות. משחקי תקשורת בין אישית מתוך גישת ה- NLPיכולה לקדם הבנה כלפי התקשורת של הצד השני. משחקי אמת ושקר, פעילות וסימולציות בזוגות ותחרויות מול קבוצות יכולות לחזק את ההכרות והחיבור בין חברי/ות הצוות. לצד טיפים בשכנוע, שירות לקוחות ועוד..
 
סיכום – ערב חברה הוא אחד מהסממנים לתרבות ארגונית שמעודדות לחגוג גם כשנכשלים אבל בעיקר כשמצליחים. היכולת שלנו לגלות יצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסה או "מחוץ לטאבלט" יכולה להפוך כל אירוע ליותר מוצלח. אומרים כי גם בשינה אנו מריחים, מפתיע נכון ? ולא בטוח שכל אחד/ת יודע/ת את זה ולכן חשוב להישאר אם ראש פתוח ולפעמים דווקא חגיגה במשרד יכולה להיות מפתיעה לא פחות. אז בהצלחה.
לרעיונות נוספים ניתן ללחוץ על המילים ערב חברה
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.