אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום גיבוש לפועלי בניין

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
31/1
2017
יום גיבוש לפועלי בניין
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
כיצד ניתן לערוך יום גיבוש לפועלי בנין כאשר 26 אלף מהם סינים? איזה אטרקציות יום כיף צריך לבחור כשהעובדים ממגזרים שונים מערבים, רוסים ורומנים, רתכים, טייחים, חשמלאים מהנדסים.
 
עובדי עבודת הכפיים אינם מעורכים מספיק בישראל. כי אם כן הם מזמן לא היינו צריכים "לייבא" עובדים זרים. לאחרונה נחתם הסכם בין מדינת ישראל לממשלת סין על כניסתם של 26 אלף פועלים מסין כולל חמש חברות משם. קבלני משנה ופועלים מסין עובדים היום באשדוד, ברכבת הקלה ויכנסו לפרויקטים חדשים. אליהם יצטרפו עוד אלפי פועלים זרים ממדינות אחרות שהגיעו לישראל במרוצת השנים. אגב מחיר הביצוע הממוצע לבנייה רוויה בארץ הוא בין 5000-3800 ₪ עבור מ"ר לא כולל מע"מ.  לא כולל מעליות, חניות, שטחים בציבורים.. הרווח הכלכלי של קבלנים מוכח גם אם מוסר התשלומים בארץ נתון לוויכוח.
 
אחת מהדרכים להעריך בנאים ועובדי כפיים בבניין עוברת דרך ימי כיף, נופשים, ערבי חברה. זה המקום לתת הערכה רגשית ואישית ולא רק כספית. מחקרים כבר הראו שבונוס או תוספת שכר ברמה מסויימת אינה מגדילה את המוטיבציה אבל דווקא תחושת משפחתיות, הערכה והעצמה מצד מנהל העבודה יכול בהחלט להשאיר עובד/ת בחברה ולגרום להם להיות יותר מאושרים.
ישנם סוגים שונים של סיווג קבלנים 1 הוא הנמוך ביותר ו 5 הוא הגבוה ביותר. ככול שהסיווג יותר גבוה רוב הסיכויים שגם יהיו יותר עובדים/ות בכל מקרה לכל חברה ולכל קבלן יש עובדים/ות. שמקיפים את רוב המגזרים בארץ.
 
יום גיבוש לפועלי בניין
כאשר נשיא התאחדות הקבלנים רוני בריק יחד עם המנכ"ל אליאב בן שמעון חגגו אירוע בפאב הגימס בפתח תקווה עם יזמי נדל"ן וקבלנים בני דור שני וגם שלישי הם עשו זאת בהרמת כוסית של בירה. לפעמים כל מה שצריך ליום גיבוש זה לבחור מסעדה טובה, לשבח עובד/ת על תרומתם. לתת להם מופע חוויתי בלתי נשכח ולשלוח אותם חזרה הביתה ולאאאא לעבודה.
כאשר ישנם גם עובדים ממגזרים שונים וגם בתפקידים שונים, ממהנדסי הבנין דרך, צבעים, רתכים, חשמאלים, אינסטלטור, חשמלאי, מנהל עבודה, מפעילי ציוד מכני כבד זאת ההזדמנות ביום גיבוש לחבר ביניהם, לתת להם להכיר אחד את השני יותר דרך משחקי גיבוש וכיף.
לפרטים נוספים עבור פעילות גיבוש עבור לדף הבאה
 
 
 
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.