אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

האם כדאי להקדים יום כיף לעובדים בשל הצלחה חודשית

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
13/2
2017
האם כדאי להקדים יום כיף לעובדים בשל הצלחה חודשית
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
הערכות כי חברת אנאליסט אי.אמ.אס השיגה את התשואה הגבוה ביותר מבין קרנות ההשתלמות לינואר 2017 מעלה את השאלה האם צריך להקדים יום כיף לעובדים בעקבות הצלחה של חודש מסוים,  כי מצד שני התשואה הגבוה ביותר במהלך החמש השנים האחרונות עשתה קרן ההשתלמות של ילין לפידות מה שאומר שבמשך חמש שנים חברת ילין לפידות יכולה לחגוג עם יום גיבוש לעובדים/ות שנה אחרי שנה בקביעות. זה מה שנקרה "צרות של עשירים" למחלקת משאבי אנוש ורווחה.
 
 
הצלחה עסקית נמדדת על פי יום, שבוע, חודש רבעון, שנה. ככול שהצלחה יותר מדידה ועל פי פרמטרים הניתנים לכימות כך אפשר לדעת שהייתה הצלחה להחליט האם לחגוג אותה או לא. רוב מנהלי ומנהלות משאבי אנוש יסכימו כי רק חודש עסקי יוצא מגדר הרגיל שהכניס מאות אלפי ₪ יגרום להזיז יום כיף לעובדים. מתאריך אחד לשני.
 
הפקת יום גיבוש וכיף לעובדים דורש זמן ובעיקר תאום. החל מאיתור והשכרת מקום לפעילות, ארוחה, לינה דרך הזמנת אומן/ית מפעיל/ה, דרך בחירת תפריט וקייטירינג  ועד אטרקציות כיף לצוות העובדים/ות. ככול  שיש מספר גדול של עובדים/ות בחברה מן הסתם זה מקשה יותר בגמישות. חברות גדולות במשק כמו טבע או כמו בנק לאומי, פועלים, דיסקונט עובדות מול חברות הפקה ולכן הדבר החשוב ביותר לעבור שוב על ההסכם שנחתם מולם ולראות מה כן ניתן לעשות.
 
האופטימאלי הוא לנסות להקדים אירוע חברה למועד שבו מתבשר מנכ"ל/ית הכספים, בעל/ת העסק והדירקטוריון על התשואה שהחברה עושה.
 
 לפניך שבע רעיונות כיצד כן ניתן לציין הצלחה פיננסית חודשית בלי לשנות את התאריך של יום הגיבוש.
 
 
1.לערוך פעילות גיבוש בבוקר מפתיעה בתחום:  מוטיבציה, גרפולוגיה, שפת גוף., סדנת צחוק...
 
2.לקבוע תאריך לערב חברה שבו כולם יוצאים יחד לארוחה עם הרצאה מרתקת לעובדים/ות.
 
3.לארגן טיול בצהרים כולל ארוחה ומדריך/ה שיעשירו את העובדים/ות בידיעות הארץ.
 
4.מימון החזר על חדר כושר לעובדים/ות.
 
5.מימון קורס לימודים או סמסטר על חשבון החברה.
 
6.הגדלת והקדמת בונוס.  
 
7.קרוספיט שבועי לעובדים/ות.
 
בסופו של דבר ארגון עם תרבות חזקה צריך לעודד הצלחה ולחגוג אותה לא בעוד שלושה או ארבע חודשים אלה בזמן הקרוב ביותר. בדיוק כמו שילד צריך לקבל פידבק חיובי או מתקן על פעולה שהוא עושה כך גם העובדים/ות צריכים לקבל משהו מיוחד כשהתוצאה העסקתי שלהם הייתה מיוחדת.
 
ימי גיבוש וימי כיף נערכים הרבה פעמים כחלק משגרה ארגונית שנתית וזה חשוב. עוד יותר חשוב לפרגן החל ממילה טובה ועד פעילות אמיתית שתקרין עד כמה ההנהלה ועד אחרון ראשי הצוותים באמת מעריכה את התוצאה.  עברו לדף הבאה וקבלו רעיונות עבור יום גיבוש לעובדים
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.