אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנאות לימי כיף ופעילות רווחה בזמן חגיגת רבעון

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
21/2
2017
סדנאות לימי כיף ופעילות רווחה
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
מתווה הריבית יכולה לגרום לפניקס להרוויח מילונים ברבעון הרביעי. עקום הריבית, החסרת סיכון בטווח הארוך יעודד שחרור עתודות שלא היו ברבעונים הראשונים והאמצעים של השנה. הקלות ההון בדרישות של סלניגר יעזרו לחברה לחלוק דיבידנדים כך שניתן לשער שחלק המרווחים יופנו לטובת פעילות רווחה לעובדים.
 
לצד סדנאות מנהיגות פנים ארגוניות ניתן יהיה לארגן פעילות חוץ של כיף עם הטמעת ערכים שהארגון מבקש להכניס. צריך לזכור כי מחקרים מורים כי מעל סכום מסוים הדיבידנדים אינם גורמים להעלאת מוטיבציה בקרב עובדים/ות. יחד אם זאת עובד/ת שמחובר/ת לערכי הארגון ולחברה ייתן יותר מעצמו.
 
כיום פעילות רווחה כמו ימי כיף וימי גיבוש הינם חלק אינטגרלי מהמערך של מחלקת משאבי אנוש לצד חברות הפקה. הרבה פעמים אירועי חברה זה כמו "קמפיין פרסומי". ניתוח צרכים, הבניית מסרים דומה להשקת מוצר חדש.
 
רק לא מזמן התבשרנו כי חברת אפל רכשה את חברתRealface  שמתמחה בהחלפת סיסמאות בזיהוי פנים. דמיינו כי מי שקונה בעתיד איפון 10+ במקום סיסמא פשוט יצטרך להראות את "פרצופו האמיתי". כאשר חברה עושה אקזיט אחת מהמטרות היא פשוט להטמיע את ערכיה במיוחד בטווח הבינוני והלאה. כאן נכנסת פעילות גיבוש לצד כנסים וימי עיון במטרה לחבר בין חברת הבת לחברת האם. הדבר שונה כאשר מדובר במיזוג בין חברות שבה יש צורך לקבוע מה החזון המטרות והיעדים של הארגון ואז להביא בכנס, ביום גיבוש את "השורה" דרך פעילות משותפת בין העובדים/ות.
 
ימי כיף מקומם להודות לעובדים ולתת להם תחושה של יחד. בניית רפסודות הישרדות, לרוץ למיליון הן חלק מטרנד מפעילות שמלווה חברות לאורך שנים. הבאה בתור זה יהיה יום כיף בסגנון "האח הגדול". עבודת צוותים הם חלק אינטגרלי מהצלחה פיננסית של חברה. כאשר חוקרים מהרווארד יוניברסיטי פיתחו סלולה שיכולה להחזיק עשר שנים הם עשו זאת בין היתר בגלל החזון שהם משנים את הצריכה ועוזרים בהקטנה ובזבוז של אנרגיה..
 
ימי גיבוש וכיף במהותם אמורים גם לארגן בצורה לא מודעת סוג של מינליניג במיוחד בחברות גדולות כך שידע ורעיונות יעברו אחד מהשני. בדומה לקבוצת ווטס אפ רק דרך תקשורת בין אישית כמו פעם. סדנאות גיבוש ותקשורת בין אישית נחוצות עכשיו יותר מאי פעם. לפרטים נוספים לחצו כאן לקבלת רעיונות לסדנאות ליום גיבוש
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.