אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום גיבוש לפרה ולסוס – הנפקת סנאפצט

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
הגדלת פריון בעבודה – פעילות גיבוש או ימי חופשה ?
הגדלת פריון בעבודה יכולה להיעשות דרך חופשה וגם דרך פעילות גיבוש. ח"כ רחל עזריה ממפלגת כולנו העבירה בהצעת חוק בקריאה שניה ושלישית בכנסת כי העובדים/ות בישראל יקבלו 12 ימי חופשה במקום 10 ימי חופשה.עד היום רק מהשנה החמישית נוספו עוד ימי חופשה. כשהמטרה בלקיחת ימי חופשה היא להגדיל את פריון העבודה. שכיר/ה בישראל עובדים יותר שעות מעמיתיהם ב- ocd כאשר עמיתיהם מקבלים בין 15-20 ימי חופש בשנה !! החוק יחול על מיליון וחצי עובדים בישראל.. בשנת 2014 מדינת ישראל דורגה במקום החמישה עשר מבין מאה שישים וחמש מדינות בעלות כלכלה בעולם ועמדה בין קנדה לגרמניה. פריון המשק לשנת 2011 נמדד בכ- 78,847 דולר. אין ספק כי חופשה היא אחת מהדרכים לגרום לגוף להתרענן, להחזיר אנרגיה ובכך להחזיר את העובד/ת בכוחות מחודשים לצוות, מחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
חזור...
6/3
2017
יום גיבוש לפרה ולסוס – הנפקת סנאפצט
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
מאז שסנפאצ'ט הונפקה בבורסה מחירה זינק ל- שלושים ואחת מיליארד דולר וזה קרה תוך יומיים. כאשר חברה הולכת להנפקה בבורסה שמצליחה' יום גיבוש לעובדים הוא אחד מהדרכים לחגוג את האירוע ומצד שני לתת את כל האינפורמציה הדרושה.
 
כיום הציבור בארצות הברית אוהב חברות צעירות ומוכן לקחת את הסיכון. זה קרה עם פיסבוק וזה קורה עכשיו עם סנאפצ'ט כשהמחיר למניה היה פי עשר גדול יותר ממה שהוצע לציבור. במידה והחברה תצליח לשמור על היצירתיות שלה ועל החדשנות שלה זאת תהיה הוכחה כי חברה ציבורית יכולה לתת פייט מבלי להסתאב כשהכסף לא יעלה לה לראש. השקעה במו"פ היא חלק אינטגרלי וחשוב לצד תרבות עסקית חזקה ומשפחתית.
 
יום גיבוש לעובדים/ות נוצר בכדי לתת מענה מספר מימדים:
 
נלחמים בשגרה-  אירוע חברתי לעובדים בבוקר מוציא אותם משגרת העבודה. זה דומה להנפקה בבורסה רק לתווך קצר.
 
פעילות חברתי – כיום בעידן שחלק מהצוותים עובדים מהבית הדבר יוצר פחות אינטראקציה בין העובדים/ות לבין המנהל/ת ובינם לבין עצמם. שיחות ווידיו צ'ט אומנם נותנים פתרון חלק אבל עדין הם לא מחליפי מפגש פנים אל מול פנים.
 
יוקר הסטאטוס – כאשר חברה עורכת ימי גיבוש וכיף לעובדים/ות היא ממרכזת ומשווקת את החברה כאחת שגם פעילה למען רווחתם של העובדים/ות. התחרות בין חברות היא הקשה ביותר ולכן חברה צריכה להתאים את עצמה אל מול המתחרים בתחום שיכולים לקחת את העובדים/ות המוכשרים ביותר ואחד מהמנגנונים החשובים ביותר הוא גיבוש חברתי ויצירת סטאטוס משותף.
 
וועדי עובדים מוכחים – לא נכנס לבחירות בהסתדרות אבל בסופו של דבר יום גיבוש לעובדים/ות בחברות שבהם יש וועד עובדים זה המקום שלהם גם להוכיח את עצמם ולהביא לידי העובדים/ות עדכונים במהלך יום גיבוש ואפילו לארגנו.
 
בחודש מרץ יתקיים יריד התיירות הגדול ביותר ITB בברלין שימשוך עליו אלפים. שם יוצגו אטרקציות וטכנולוגיות חדשות מתחום המלונות, ההפלגות והטיולים. אין ספק כי שליחת מנהלת רווחה או משאבי אנוש לכנס יכולה לתת רעיונות חדשים בכל מה שקשור לנופשים בחו"ל לעובדים/ות. בין אם זה חברה ישראלית או חברה זרה אחרי הנפקה מוצלחת חשוב כן לחגוג אותה.
.
לקיחת העובדים/ות ליום גיבוש כדי לחגוג את ההנפקה ומצד שני כדי להסביר להם מה ההשלכות ולמתן מתחים ולענות על שאלות יכולה להיות פתרון מצויין. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לדף על "ימי גיבוש לעובדים".
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.