אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב גיבוש לעובדים - טרנדים חדשים בתחום

פוסטים פופולריים
מסיבת יום הולדת שלושים – 30 רעיונות מקוריים לבעל
ארגון מסיבת יום הולדת 30 מצריך מקום, כיבוד, הופעה, הרצאה או הפעלה. לפניך בנק רעיונות ועצות להפקת מסיבת הפתעה שמחה ומקורית שתישאר בזיכרון עד לחגיגת העשור הבאה...
יום הולדת ארבעים – חוגגים עם 40 רעיונות מפתיעים
תלמדו מטעיות! ביום הולדת 40 של אשתי עשיתי טעות קטנה ששנים עלתה לי ביוקר. ארגון והפקת מסיבת יום הולדת ארבעים כהלכתה,תגרום לכך שבעשור הקרוב תהיו מסודרים/ות. קבלו סט רעיונות למסיבת עשור תוססת ומרגשת
מוטיבציה בהשראת ג'ודו
אחד מחסמי המוטיבציה החזקים ביותר הם המקומות שבו אנו מוותרים לעצמנו כי אנחנו צעירים מידי או זקנים מידי. זה רק קול פנימי החושש שלא תצליחו אז זכרו. גם אם לא הצלחתם הפעם הזאת תצליחו בפעם הבאה. הדוגמא הטובה ביותר הייתה בלרוץ המיליון. זוג שסיים ראשון במשימה אחת יכול לצאת אחרון במשימה הבאה.
חזור...
2/8
2016
ערב גיבוש לעובדים - טרנדים חדשים בתחום
חיפוש לפי קטגוריות:
פעילות גיבוש לעובדים
החל משנות התשעים התחיל חילופי משמרת. לא עוד עבודה לאורך שנים אלה חיפוש עבודה כל מספר שנים. אחת מהדרכים לשמר סטטוס חיובי של הארגון לאחר עזיבה הוא הפקת ערב גיבוש
 
בסקר שנערך ע"י חברת מאן פאוור העולמית בקרב 4500 מחפשי/ות עבודה ממספר מדינות נמצא כי משרה בעלת מעמד יוקרתי , למקסם רווחים כתוצאה מהעבודה בארגון ושיהנו ממנה המשפחה ואפילו החברים הטובים, הם בעצם הדברים שמושכים מחפשי/ות עבודה.
 
יש לי חבר שכבר עבר כעשרים עבודות במהלך עשרים שנה. היום הוא גר בארצות הברית ועובד שם לפרנסתו בתחום ההי טיק. לכן אין בושה להחליף ולשנות עבודה במיוחד חברה צעירים שעוד לא הקימו משפחה.
 
אחת מהמטרות על ערב גיבוש לעובדים הוא ליצור חוויה מגבשת. החוויה יכולה להיות דרך המפגש עצמו במסעדה או בהזמנת הופעה. בהזמנת מנחה סדנאות שיערוך הפעלות לחיבור וגיבוש ואפילו הזמנת חדר קריוקי או הליכה לחדר מילוט. הטרנדים החדשים הללו לא מחליפים את הישנים אבל בהחלט יכולים לתרום להווי בצוות.
 
חדרי קריוקי ניתן להכניס אוכל, ישנם חדרים בגדלים שונים ומה שהכי טוב זה שניתן לזייף כמה שיותר. מתאים מאוד לסגנון של עובדים/ות אקטיבי.
 
חדרי מילוט בדרך כלל ניתן להכניס כ-5 עובדים/ות בממוצע והם מקבלים מעין כתב חידה לפתור אותה יחד. השילוב של חוויה עם פעילות משותפת הוא אופטימלי כשמדברים על פעילות מגבשת לעובדים/ות.
 
מדינת ישראל תורמת המון לעולם בתחום ההיי טק. מסופר כי שמעון פרס רצה שיבנו בשנות החמישים את המטוסים בארץ הוא הצליח לשכנע את בן גוריון בשנת 1951. אחד הסיפורים המופלאים הוא שבאחד הלילות שמעון פרס נסע ללינה בקיבוץ אלומות. כששמעון סיפור לאלחנן שי  על התוכנית שהטווה הוא כל כך התלהב והציע לצאת לשחייה בלילה בכנרת שתסמל את המחויבות  שלהם לבניית ג'ט בישראל וכך היה.
 
ערב גיבוש לעובדים יכול להיות המקום שיסמל נקודת דרך. גם אם העובדים יעזבו בעוד שנה, חודש או יום את מקום עבודתם ערב חברה שיהיה מוצלח גורם לחיבור בין העובדים/ות למנהל/ת ומבחינה רגשית הוא יכול להוביל עובדים/ות להישאר ובמקרה הפחות טוב שיזכרו לטובה את הארגון שבו הם עבדו. ייתכן על פי המחקר שהיום צריך לתכנן ערב גיבוש לעובדים גם מה התועלת שתצמח להם.
 
הוסף תגובה
שם
התגובה שלי...
שלח
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.